Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
Menedżer ds. kontroli wewnętrznej

Manpower Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
3935 dni temu

Dla naszego klienta firmy z branży finansowej poszukujemy pracownika na stanowisko

Praca Stała
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 005/011/PLM

Zadania:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzorowanie weryfikacji zgodności działania z ustalonymi politykami, procedurami wewnętrznymi, praktykami biznesowymi oraz przepisami prawa na różnych poziomach funkcjonowania organizacji
  • Analiza i ocena poprawności i skuteczności stosowanych kontroli operacyjnych
  • Proponowanie rozwiązań poprawiających jakość i adekwatność realizowanych kontroli
  • Proponowanie udoskonaleń operacyjnych, które zapewniają przeprowadzenie prawidłowych kontroli we wszystkich aspektach
  • Komunikacja z pracownikami i kierownictwem na wszystkich poziomach w celu poznania i analizy procesów oraz oceny efektywności kontroli wewnętrznej realizowanej w ramach tych procesów
  • Raportowanie wyników audytu
  • Zarządzanie wynikami audytu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze, ekonomiczne lub pokrewne)
  • Min. 2 lata kierunkowego doświadczenia zawodowego związanego bezpośrednio z rynkiem produktów finansowych
  • Doświadczenie w pracy w komórce kontroli wewnętrznej
  • Przedsiębiorczość i umiejętność skutecznego organizowania czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy podległego zespołu
  • Komunikatywność
  • Biegła znajomość obsługi MS Office
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.