Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Menedżer ds. kontroli struktur handlowych

Sedlak & Sedlak
podkarpackie, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
5463 dni temu

Ogłoszenie numer: 80119, z dnia 2009-11-04

Duża ogólnopolska firma – lider w swojej branży, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do pracy w Bielsku – Białej na stanowiska:

Miejsce pracy: podkarpackie, Bielsko-Biała

Nr Ref.: 32/09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za zbudowanie, wprowadzenie, unifikację oraz rozwój technologii pracy działów sprzedaży we wszystkich Spółkach należących do Grupy w Polsce i Europie.

Wymagania

- wykształcenie wyższe; - kilkuletnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w dziale sprzedaży firmy z branży FMCG; - doskonała znajomość metod zarządzania pracą handlowców, planowania tras i rozliczania KPI’s; - zdolność analizowania rynku i budowania strategii dystrybucji; - wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne; - kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość; - znajomość języka angielskiego/rosyjskiego; - gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;

Oferujemy

Oferujemy ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnej polskiej firmie w sprzyjającym środowisku pracy, atrakcyjny system wynagradzania, narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz możliwość poszerzenia zakresu własnych umiejętności.