Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Sedlak & Sedlak
łódzkie, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5196 dni temu

Ogłoszenie numer: 105556, z dnia 2010-07-06

AMPLUS SA. Jeden z największych polskich dystrybutorów owoców i warzyw, działający w całej Europie, w związku z szybkim rozwojem poszukuje ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, okolice Krakowa

Nr Ref.: 31/10

Opis stanowiska

- systematyczny kontakt operacyjny z Klientem (Kupcy sieci) - regularny monitoring konkurencji i cen na rynku sieciowym - sporządzanie prognoz sprzedaży - wysyłanie i negocjowanie ofert ˇ aktywne pozyskiwanie zamówień na produkty - optymalizacja portfela produktów (wprowadzanie nowych, usuwanie słabo opłacalnych) - poszerzanie rynku zbytu (nowi klienci, nowe kategorie)

Wymagania

- doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi - praktyczna znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość innych języków - biegła obsługa komputera (zwłaszcza arkusz kalkulacyjny) - prawo jazdy kat. B - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub na rynku owoców i warzyw

Oferujemy

- samodzielną i pełną wyzwań pracę w młodym zespole - szkolenia, niezbędne narzędzia pracy - atrakcyjne wynagrodzenie oraz duże możliwości rozwoju w szybko rosnącej organizacji