Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Menedżer ds. Jakości – Quality Manager - (branża - piekarnictwo)

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
kujawsko-pomorskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
4824 dni temu

Nasz Klient – międzynarodowy lider przemysłowej produkcji spożywczej, w związku z dynamicznym rozwojem i podnoszeniem wymogów konkurencyjnych i standardów w swoim segmencie rynku, z myślą o stałym wzroście zadowolenia klientów poszukuje odpowiednich kandydatów na nowo powstałe stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska
Nr Ref.: QM 03/11

Manager z podległym zespołem odpowiedzialny będzie za zabezpieczanie jakości i parametrów surowca adekwatnej do potrzeb produkcji oraz produktu gotowego dla Klienta.

Zadania:
  • Monitorowanie przestrzegania systemu norm i standardów jakości w produkcji spożywczej; w tym ISO 9001:2008, IFS i BRC z zachowaniem HACCP.
  • Doskonalenie metod selekcji zakupowanego surowca,
  • Nadzór nad kontrolą jakości w całym procesie produkcji,
  • Weryfikacja jakości produktu końcowego zgodnego z zamówieniami,
  • Efektywna współpraca z działami: produkcji, sprzedaży oraz z klientami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, chętnie piekarnictwo, młynarstwo, towaroznawstwo,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem i dokumentacją zapewnienia jakości w branży przemysłowej produkcji spożywczej,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku kierowniczym,
  • Umiejętności: planowania, optymalizacji kosztów, koordynacji działań, oceny i motywowania pracowników, szybkiego uczenia się nowych zadań, analitycznego myślenia, przewidywania, proponowania alternatywnych rozwiązań, negocjacji,
  • Dobra znajomość j. angielskiego i/ lub niemieckiego,
  • Uczciwość, komunikatywność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Satysfakcjonującą pracę w nowoczesnej organizacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.