Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tarnowo Podgórne
Menedżer ds. Inwestycji

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem
praca stacjonarna
6355 dni temu

Ogłoszenie numer: 29704, z dnia 2007-05-28

Nasz Klient to międzynarodowa spółka, działająca na polskim rynku inwestycji budowlanych od kilkunastu lat.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne pod Poznaniem

Nr Ref.: MFP/18 04/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Nadzór nad planowaną inwestycją; - Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją inwestycyjną; - Dokonywanie analizy finansowej planowanej inwestycji; - Przygotowywanie oraz nadzorowanie realizacji budżetu inwestycji; - Ustalanie źródeł finansowania oraz pozyskiwanie funduszy pod inwestycję; - Poszukiwanie gruntów pod zabudowę; - Kontakty z najemcami (m.in. negocjowanie warunków umów- na dalszym etapie); - Kontakty z podwykonawcami i zarządzanie nieruchomością (na dalszym etapie).

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne); - Znajomość zagadnień z zakresu analizy finansowej, controllingu, budżetowania; - Znajomość zagadnień z zakresu inwestycji budowlanych, wynajmu i zarządzania nieruchomościami (przynajmniej częściowa); - Umiejętność obsługi komputera i pracy z wykorzystaniem programów MS Office; - Wysokie zdolności organizacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność.

Oferujemy

- Swobodę działania w realizacji ambitnych zadań; - Duże perspektywy awansu na znaczące stanowisko; - Atrakcyjne wynagrodzenie; - Stabilne zatrudnienie; - Możliwość szkoleń.