Najnowsze oferty pracy

  • Export Markets Pricing Policy Manager

    POLPHARMA S.A.   Warszawa    praca hybrydowa
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Polpharma’s products are present in the variety of countries all over the world. Pharmaceutical market, depending on the country, is subject to very often strict rules in terms of pricing and reimbursement. Local regulations and growing cross-country interconnections are a challenge for...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Inwestycji

HRK S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4109 dni temu
HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji – od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły dedykowane do obsługi poszczególnych branż i sektorów rynkowych oraz oddziały regionalne.
Zespół HRK Financial Markets specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów na potrzeby instytucji finansowych - banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich, firm doradztwa finansowego i inwestycyjnego, towarzystw funduszy inwestycyjnych oraz firm leasingowych. W 2011 roku HRK Financial Markets znalazło się w pierwszej trójce najlepszych firm świadczących usługi HR dla banków.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, poszukujemy profesjonalnych i zmotywowanych Kandydatów na stanowisko:

województwo: dolnośląskie, pomorskie

Zadania:

  • monitoring rynku pod kątem wyboru interesujących spółek / celów inwestycyjnych;
  • ocena projektów inwestycyjnych;
  • przygotowywanie analiz, wycen przedsiębiorstw, modeli finansowych, strukturyzowanie transakcji;
  • nadzór nad spółkami portfelowymi.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne lub finansowe;
  • doświadczenie zawodowe w obszarze corporate finance budowane w banku inwestycyjnym, funduszu PE/VC, firmie doradczej lub w grupie kapitałowej rozwijającej się przez akwizycję;
  • praktyczne umiejętności w obszarze modelowania finansowego, metod wyceny przedsiębiorstw, oceny projektów inwestycyjnych, due diligence;
  • pożądane doświadczenie w strukturyzowaniu transakcji na rynkach międzynarodowych;
  • doskonała znajomość języka angielskiego;
  • wysoki poziom dojrzałości biznesowej;
  • znakomite kompetencje interpersonalne.

Oferujemy:

  • pracę w interesującym otoczeniu biznesowym, współtworzenie wartości firmy, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.