Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Menedżer ds. eksportu

Terma Technologie Sp. z o. o.
Gdańsk
praca stacjonarna
6546 dni temu

Ogłoszenie numer: 22307, z dnia 2006-09-12

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów w branży grzewczej i budowlanej. W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy kandydata do pracy w Gdańsku na stanowisku:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • budowa strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych,
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi,
  • negocjowanie umów handlowych i ustalanie warunków współpracy, ustalanie polityki cenowej,
  • zarządzanie podległym zespołem.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne – specjalność marketing, handel zagraniczny,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • zdolność postrzegania potrzeb rynku i umiejętność jego analizowania,
  • doświadczenie w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i metod prowadzenia działań marketingowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • kreatywność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu.
  • Oferujemy

  • praca w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu