Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Menadżer Działu Wsparcia Eksportu

    GRUPA KAN   Białystok    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 dni
    Zakres obowiązków: wsparcie zespołu handlowego w obsłudze podległych ryków: Bliski Wschód, Afryka, Azja, Europa – kontakt w j. angielskim stały kontakt z pracownikami handlu z rynków zagranicznych; monitorowanie i obsługa złożonych zamówień; informowanie o dostępności towaru i...
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer ds. Aktywności i Portfela

Nationale-Nederlanden
Łódź
praca stacjonarna
3180 dni temu
Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 2015/09/ZEWN/20-22
Jako Menedżer ds. Aktywności i Portfela Nationale-Nederlanden będziesz:
  • zarządzać zespołem doświadczonych Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych,
  • zarządzać powierzonym portfelem polis,
  • odpowiadać za rozwój oraz motywowanie podległego zespołu,
  • analizować portfel pod kątem sprzedaży produktów,
  • realnie wpływać na tworzenie i realizację strategii pracy Oddziału.
Czego potrzebujesz, aby aktywować nowe wyzwania?
  • minimum 3 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeniowej,
  • wysokich umiejętności menedżerskich i interpersonalnych,
  • zdolności do pracy w warunkach stresu i pod presją czasu,
  • zdolności analitycznych,
  • zaangażowania i entuzjazmu,
  • prawa jazdy kat. B,
  • biegłości w szeroko pojętym obszarze finansów i planowania finansowego,
  • wysokiej etyki zawodowej,
  • przedsiębiorczości i umiejętności planowania sprzedażowego i rozwoju zespołu,
  • gotowości do podjęcia pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.
Co aktywujesz dołączając do zespołu Nationale-Nederlanden:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa + premia stała od portfela),
  • możliwość pracy ze stabilnym, dojrzałym zespołem,
  • zarządzanie portfelem o bardzo wysokiej wartości,
  • udział w indywidualnych projektach szkoleniowych podnoszących kompetencje zawodowe i osobiste - nie mamy obaw przed inwestycją w osobę, którą wybraliśmy!,
  • swobodę w realizacji własnych pomysłów i ambicji,
  • pakiet benefitowy przy osiąganiu minimalnych celów sprzedażowych abonament medyczny, ubezpieczenie pracownicze, współfinansowany przez pracodawcę plan emerytalny.
Uprzejmie informujemy, że firma nie zwraca przesłanych dokumentów oraz zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Nationale-Nederlanden (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych innym firmom, należącym do Grupy Nationale-Nederlanden, w celach rekrutacyjnych tych firm.