Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Menager ds. Marketingu Internetowego i Sprzedaży

Biuro Oprogramowania Mikrokomputerowego SOFTBUD
Poznań
praca stacjonarna
5820 dni temu

Ogłoszenie numer: 48403, z dnia 2008-08-22

Producent programu komputerowego: Samolicz Kosztorysowy SYKAL strona www: http://sykal.pl

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Organizacja marketingu i sprzedaży
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w internecie
  • Redagowanie tekstów, materiałów promocyjnych
  • Prowadzenie marketingu w wyszukiwarkach
  • Planowanie i wykonanie zawartości strony www
  • Nadzór nad pozycjonowaniem
  • Wymagania

  • Umiejętność redagowania tekstów, reklam, banerów
  • Doświadczenie w zakresie e-marketingu
  • Kreatywność, operatywność, samodzielność
  • Podstawowa znajomość budowy stron html
  • Zmysł artystyczny, samodzielne tworzenie grafik
  • Oferujemy

  • Pracę na pełnym etacie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów