Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
MENADŻERA DS. ZAKUPÓW

IPK sp. z o.o.
pomorskie, MENADŻERA DS. ZAKUPÓW
praca stacjonarna
5014 dni temu

Dla naszego Klienta - stabilnej i rozwijającej się firmy, działającej na rynku farmaceutyczno-kosmetycznym od 1999 roku, wprowadzającej na rynek Polski produkty wyróżniane prestiżowymi nagrodami - w związku wdrażaniem  koncepcji działania w nowym obszarze biznesu poszukujemy:

Nr ref.: MZ/01/11/praca

Miejsce pracy: MENADŻERA DS. ZAKUPÓW

Opis stanowiska:

Osoby odpowiedzialnej za:

  • POSZUKIWANIE I WERYFIKACJĘ TOWARÓW HANDLOWYCH NA RYNKU ŚWIATOWYM (ZGODNIE Z KONCEPCJĄ DZIAŁAŃ I W ŚCIŚLE OKREŚLONYM OBSZARZE BIZNESOWYM)
  • NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW HANDLOWYCH (w tym również poprzez UDZIAŁ W TARGACH BRANŻOWYCH)
  • BUDOWANIE BAZY DOSTAWCÓW ORAZ ICH PERMANENTNĄ WERYFIKACJĘ
  • WSPÓŁPRACĘ Z DOSTAWCAMI PRODUKTÓW W ŚRODOWISKU MIĘDZYNARODOWYM
  • NEGOCJACJE HANDLOWE ORAZ ZAKUP TOWARÓW
  • NADZÓR NAD TERMINOWĄ I ORAZ OPTYMALNĄ REALIZACJĄ PROCESU DOSTAW
  • TWORZENIE KONCEPCJI I REKOMENDOWANIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO ROZWOJU I POSZERZANIA GAMY PRODUKTÓW I MAREK WPROWADZANYCH NA RYNEK
  • ZARZĄDZANIE PROCESEM ZAKUPÓW
  • BUDOWANIE WYSOKICH STANDARDÓW WSPÓŁPRACY FIRMY Z RYNKIEM ORAZ KREOWANIE JEJ POZYTYWNEGO WIZERUNKU

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • ugruntowane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z samodzielnym realizowaniem procesu zakupów towarów handlowych
  • umiejętności nawiązywanie kontaktów handlowych, prowadzenia rozmów i negocjacji
  • umiejętność poszukiwania i docierania do informacji handlowych
  • umiejętności przewidywania i radzenia sobie w różnych sytuacjach
  • umiejętność podejmowania decyzji, skuteczność w działaniu
  • silne nastawienie na realizację celów i determinacja w ich osiąganiu
  • samodzielność i kreatywność
  • komunikatywność, otwartość i mobilność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i umiejętność identyfikowania się z firmą
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • możliwość długoterminowej współpracy z dynamicznie rozwijającą się, mającą duże perspektywy i potencjał firmą (umowa o pracę)
  • samodzielną, twórczą oraz pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę w przyjaznej atmosferze
  • satysfakcjonujący system wynagrodzeń oraz niezbędne narzędzia pracy
  • podróże międzynarodowe

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656