Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
MENADŻERA DS. ROZWOJU RYNKU Tureckiego - SPECJALISTY DS. HANDLOWYCH

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie, Trójmiasto lub Warszawa
praca stacjonarna
4939 dni temu

Dla naszego Klienta – stabilnej firmy będącej solidnym partnerem w biznesie, działającej jako dystrybutor komponentów elektrycznych i elektronicznych, która swój sukces opiera na międzynarodowych kontaktach handlowych, poszukujemy:

Nr ref.: MRRT/02/11/praca

Miejsce pracy: Trójmiasto lub Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukiwanie nowych i rozwój dotychczasowych kontaktów handlowych firmy na rynku TURECKIM (głównie)

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi z odbiorcami oferowanego przez firmę asortymentu
  • rozwój i ugruntowanie dotychczasowych kontaktów handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz podpisywanie umów
  • koordynowanie działań związanych z realizacją  procesu  sprzedaży i dostaw
  • bieżące monitorowanie i analizę rynku
  • udział w targach branżowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych
  • biegła znajomość języka tureckiego
  • znajomość kultury i obyczajów TURECKICH (mile widziane pochodzenie tureckie)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (angielski, niemiecki)
  • kreatywność i samodzielność w działaniu, otwartość, wytrwałość, przedsiębiorczość
  • silne nastawienie na wyznaczanie i realizowanie celów

Oferujemy:

Stałe zatrudnienie, pełną wyzwań i różnorodnych zadań pracę, niezbędne narzędzia pracy, służbowe wyjazdy zagraniczne, atrakcyjny system wynagrodzeń.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656