Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Menadżer Sklepu Internetowego

Eurotel S.A.
Gdańsk
praca stacjonarna
4899 dni temu

Eurotel S.A. jest ogólnopolską firmą handlową działającą od 15 lat na rynku i zarządzającą siecią prawie 300 salonów sprzedaży w ramach sieci Era i Play.

Od 2006 Spółka jest notowana na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej pod adresem www.eurotel.pl

Nr Ref.: Menadżer SI/04/2011

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Poszukujemy aktywnej i samodzielnej osoby jako KIEROWNIKA PROJEKTU SKLEPU INTERNETOWEGO do prowadzenia nowo-tworzonego sklepu internetowego WWW.MOBILE2.PL
Nasza firma prowadzi działalność w handlu detalicznym i dystrybucji hurtowej od ponad 15 lat i jest jednym z najbardziej renomowanych  firm w swojej branży. Obecnie tworzymy pierwsze z planowanych narzędzi e-commerce i uruchamiamy nowy zakres dystrybucji - detaliczny sklep internetowy - z którym wiążemy bardzo duże nadzieje na przyszłość.
Osoba , którą zatrudnimy jako managera tej części działalności włączy się w prace nad sklepem na etapie uruchamiania sprzedaży i przejmie odpowiedzialność za jego dalszy rozwój, rozbudowę zarówno techniczną (funkcjonalności) jak i asortymentową, wzrost sprzedaży i promocję sklepu.
W codziennej działalności konieczna będzie doskonała współpraca z Dyrektorem Handlowym oraz pozostałymi działami firmy, szczególnie Kierownikiem Zakupów i Logistyki czy Kierownikiem Magazynu, a także zewnętrznymi dostawcami usług.

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w handlu
  • Doskonała znajomość obsługi komputera
  • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Wiedza ekonomiczna umożliwiająca samodzielne podejmowanie decyzji biznesowych
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach z ludźmi
  • Odpowiedzialność, terminowość i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie e-commerce i/lub handlu detalicznym
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • zgrany, zmotywowany zespół
  • dobrą atmosferę pracy
  • pomoc merytoryczną
  • umowę o pracę

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)