Zobacz więcej ofert pracy

MENADŻER REGIONU

TG Instalacje Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
5369 dni temu

Ogłoszenie numer: 82623, z dnia 2009-12-03

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje do oddziału we Wrocławiu kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: Menadżer Regionu WR/praca.pl

Opis stanowiska

  • Obsługa i pozyskiwanie klientów w danym regionie
  • Obsługa inwestycji
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współudział w tworzeniu ofert przetargowych i inwestycyjnych
  • Ścisła współpraca z branżowymi firmami wykonawczymi

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziana znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok)
  • Obsługa komputera(znajomość pakietu Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • znajomość technik sprzedaży

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego