Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer Produktu

RAVEN
Wrocław
praca stacjonarna
3872 dni temu

WROCŁAW - DEPARTAMENT ROZWOJU BIZNESU I

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: MP/PN/12/13

Opis stanowiska

  • Zarządzanie  procesami  windykacji -  planowanie, organizowanie, koordynowanie, kontrola przebiegu procesu
  • Modyfikowanie i udoskonalanie procesów windykacyjnych
  • Raportowanie czynności windykacyjnych zgodnie z umową zawartą z Klientem
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych dla pracowników GK KRUK
  • Współpraca z innymi obszarami firmy w zakresie uzyskiwanych wyników windykacji
  • Analizowanie uzyskanych wyników oraz prognozowanie przyszłych przychodów
  • Identyfikacja potrzeb Klientów i proponowanie rozwiązań w zakresie nowych usług i produktów GK KRUK
  • Inicjowanie tworzenia  nowych projektów, procesów oraz udział w nich

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (prawo, administracja itp.)
  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowania sądowo - egzekucyjnego
  • Dobrej organizacji i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dyspozycyjności, otwartości oraz kreatywności
  • Wysokich kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności pracy w zespole
  • Nastawienia na osiąganie sukcesów i realizację planów targetowych
  • Znajomości standardów tworzenia prezentacji
  • Biegłej znajomości MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Atrakcyjną praca w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego prestiżowej Kancelarii

Informujemy, że administratorem danych jest Kancelaria Prawna RAVEN Krupa & Stańko Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 56. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w/w przepisami prawa jest dobrowolne i następuje na podstawie dobrowolnej zgody.