Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Menadżer ds. zakupów i zarządzania produktem

TG Instalacje Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 46668, z dnia 2008-07-10

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje do oddziału w Poznaniu osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Negocjacje warunków zakupowych z dostawcami
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych w dziedzinie gospodarki magazynowej i produktowej ,
  • Koordynacja prac działu ofertowania (nadzór nad tworzonymi ofertami)
  • Kreowanie i prowadzenie polityki produktowej firmy
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży instalacyjno-grzewczej i budowlanej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera:
  • Środowisko Microsoft Office
  • Systemów zarządzania magazynem (np. ERP)
  • Znajomość technik negocjacji
  • Prawo jazdy kat.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę środowiska pracy,
  • Samochód służbowy.