Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Menadżer ds. Spedycji Krajowej

ISG Personalmanagement Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k.
Wrocław
praca stacjonarna
5769 dni temu

Ogłoszenie numer: 51417, z dnia 2008-10-28

Nasz Klient, międzynarodowa firma TSL o stabilnej pozycji na rynku, w związku ze swoim intensywnym rozwojem w zachodniej i południowej Polsce, poszukuje do swojego oddziału we Wrocławiu doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 20774

Opis stanowiska

- Zarządzanie działem spedycji krajowej - Nadzór nad procesami w dziale w celu usprawnienia realizacji kontraktów spedycyjnych - Nadzór nad budżetem działu i kontrola kosztów operacyjnych - Merytoryczne wsparcie działu handlowego w zakresie tworzenia ofert dla nowych i stałych klientów spedycji

Wymagania

- Wykształcenie wyższe (transport, logistyka) - Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie spedycyjnej - Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze - Doświadczenie w pracy z budżetami - Zdolności analityczne - Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- Bardzo atrakcyjny system wynagradzania - Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz jasno określoną ścieżkę kariery - Bogaty pakiet socjalny - Ciekawą pracę w dynamicznej, prężnie rozwijającej się firmie