Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Menadżer ds. Ochrony

Grupa HUNTERS sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5013 dni temu

Grupa HUNTERS Sp. z o.o. jest firmą działająca na rynku od 1990 roku., wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia. Zatrudniamy ponad 1500 osób na terenie całego kraju. Już dziś masz okazje wesprzeć nasz Zespół jako:

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zadania:
  • Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami firmy na terenie województwa mazowieckiego,
  • Organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy podległych agentów ochrony,
  • Sporządzanie wymaganych raportów obiektowych oraz innej dokumentacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • Odpowiedzialność za organizację pracy podległych pracowników.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zagadnień ochronnych,
  • Umiejętność opracowywania planów ochrony,
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym zepołem ludzi,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych i pracy w zespole,
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Silna motywacja do pracy w terenie, pełna dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy.