Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Menadżer ds. Marketingu Internetowego

Biuro Oprogramowania SOFTBUD
Poznań
praca stacjonarna
5926 dni temu

Ogłoszenie numer: 43815, z dnia 2008-05-08

Mała rozwijająca się firma, zajmująca się oprogramowaniem dla budownictwa (program do kosztorysowania)

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Organizacja marketingu i sprzedaży
  • Redagowanie tekstów, artykułów, materiałów promocyjnych i ulotek
  • Prowadzenie kampanii reklamowych w internecie.
  • Prowadzenie marketingu w wyszukiwarkach.
  • Planowanie i wykonanie zawartości strony WWW
  • Nadzór nad pozycjonowaniem
  • Przygotowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych (ulotki, foldery)
  • Wymagania

  • Umiejętność redagowania tekstów, reklam, banerów
  • Znajomość technologii internetowych
  • Doświadczenie w zakresie e-marketingu
  • Kreatywność
  • Operatywność
  • Samodzielność
  • Oferujemy