Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Białystok
Menadżer ds. marketingu i handlu hurtowego materiałami budowlanymi

AIDA Sp. z o.o.
Białystok
praca stacjonarna
5099 dni temu

Ogłoszenie numer: 116372, z dnia 2010-10-01

Jesteśmy firmą handlu zagranicznego z dużym doświadczeniem, obecną na rynku polskim od 1993 roku.

Miejsce pracy: Białystok

Nr Ref.: 116372

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych, krajowych i zagranicznych odbiorców i dostawców materiałów budowlanych.
  • Weryfikacja wiarygodności płatniczej klientów.
  • Obsługa i prowadzenie sprzedaży hurtowej z uwzględnieniem zagadnień transportowo-logistycznych.
  • Kontrola stanu zobowiązań kontrahentów.
  • Personalny kontakt z kontrahentami.
  • Obsługa zakupów importowych i krajowych.
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej związanej z działalnością handlową.

Wymagania

  • Brak ograniczeń czasowych - ciągła dyspozycyjność i gotowość do wykonywania zadań związanych z pracą w każdym czasie, niezbędnym do realizacji zadania.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych - delegacji krajowych i zagranicznych.
  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego zarządzania własnym czasem pracy.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka rosyjskiego.

Oferujemy

  • Niezależne stanowisko pracy.
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione wyłącznie od aktywności, kreatywności, zaangażowania i wyników własnej pracy.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 20000 PLN