Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Media Planer

IPK sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
4711 dni temu

IPK Sp. z o.o. dla swojego Klienta, renomowanej agencji reklamowej, poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Nr ref.: MP/KS/09/11/praca

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie oraz prowadzenie kampanii marketingowych
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
  • współpraca z firmami poligraficznymi oraz z dostawcami IT
  • analiza rynku mediów oraz grup docelowych
  • znajomość i aktualizacja wiedzy dotyczącej trendów na rynku i motywacji konsumenta
  • opracowywanie strategii komunikacji marketingowej
  • nadzorowanie realizowanych kampanii
  • kontrola i rozliczanie budżetów medialnych
  • tworzenie raportów i prezentacji z przebiegu działań marketingowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub licencjackie, preferowany marketing i zarządzanie
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym
  • bardzo dobra znajomość specyfiki mediów na rynku polskim oraz narzędzi do planowania i analizy mediów
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych
  • umiejętność koordynacji projektów
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez interesujące i pełne wyzwań zadania

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656