Zobacz więcej ofert pracy

Media Planer

IPK sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4725 dni temu

IPK Sp. z o.o. dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży marketingu i PR, poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Nr ref.: MP/KS/09/11/praca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za jak najkorzystniejszą z punktu widzenia klienta selekcję mediów w kampaniach reklamowych
  • dokonywanie analiz grup docelowych i analiz mediów pod kątem ich wykorzystania w danej kampanii reklamowej
  • znajomość i aktualizacja wiedzy dotyczącej trendów na rynku i motywacji konsumenta
  • planowani i kupowanie kampanii reklamowych
  • opracowywanie strategii medialnych
  • udział w negocjacjach z przedstawicielami klienta i mediów
  • nadzorowanie realizowanych kampanii
  • kontrola i rozliczanie budżetów medialnych
  • tworzenie raportów z kampanii reklamowych
  • gromadzenie i aktualizacja informacji odnośnie – pozycji rynkowej klienta, jego produktu, jego konkurencji oraz rynku mediów

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy w domu mediowym
  • bardzo dobra znajomość specyfiki mediów na rynku polskim oraz narzędzi do planowania i analizy mediów (mile widziane doświadczenie w planowaniu wielu mediów)
  • doświadczenie w samodzielnym planowaniu i kupowaniu kampanii
  • wykształcenie wyższe lub licencjackie, najlepiej z zakresu marketingu i zarządzania
  • umiejętność samodzielnego przygotowywania rekomendacji w zakresie planowania kampanii w TV dla Klienta (mile widziane doświadczenie w prezentacji u Klienta)
  • dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656