Zobacz więcej ofert pracy

MECHANIK

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
wielkopolskie, Wielkopolska
praca stacjonarna
6241 dni temu

Ogłoszenie numer: 34657, z dnia 2007-09-18

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, zlokalizowana w okolicach Poznania. W związku z rozwojem zakładu poszukujemy osoby na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wielkopolska

Nr Ref.: ME/W/1709/07

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz utrzymanie ich prawidłowego stanu technicznego; - Naprawa usterek i awarii; - Konserwacje, przeglądy, remonty i rozruch maszyn.

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym; - Mile widziane doświadczenie w przemyśle na stanowisku związanym z eksploatacją i naprawą maszyn; - Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek; - Pracowitość i solidność; - Uczciwość, lojalność; - Umiejętność pracy w zespole oraz rozwiązywania problemów.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie; - Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Miłą atmosferę pracy; - Możliwość zdobycia nowych doświadczeń.