Zobacz więcej ofert pracy

MECHANIK

Boels Polska Sp.o.o.
mazowieckie, Kolonia Mrokowska
praca stacjonarna
4893 dni temu

Boels Polska Sp.o.o.o.

Boels Verhuur B. V. to holenderska firma z 32-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi dla przemysłu, budownictwa oraz klientów indywidualnych. Jest liderem branży na rynkach Holandii, Belgii i Niemiec. W 2006 otworzyła swoje punkty w Austrii i Czechach, a w 2009 rozpoczyna działalność w Polsce.

Do naszego oddziału w Kolonii Mrokowskiej poszukujemy pracownika na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: Kolonia Mrokowska

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność  za bieżące  konserwacje i naprawy sprzętu z pełnej oferty wynajmu
  • naprawy i likwidacje zakłóceń w funkcjonowaniu wypożyczonego sprzętu u klienta i w oddziale
  • zamawianie części zamiennych
  • odpowiedzialność za utrzymanie miejsca pracy i sprzętu w należytym porządku
  • pomoc klientom
  • aktywne zaangażowanie w codzienne funkcjonowanie oddziału
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy przy konserwacji i naprawie maszyn i urządzeń różnego typu
  • prawo jazdy kategorii  B (E)
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pracę w jednej z największych wypożyczalni w Europie
  • Przyjemną atmosferę pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodej entuzjastycznej drużynie.

Są Państwo zainteresowani?