Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Bioton S.A.
mazowieckie, Macierzysz k/ Warszawy
praca stacjonarna
4989 dni temu

Ogłoszenie numer: 126573, z dnia 2010-12-17

Bioton S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską firmą
biotechnologiczną, wytwarzającą ważne
klinicznie nowoczesne leki.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Macierzysz k/ Warszawy

Opis stanowiska

- uzbrajanie i parametryzację maszyn przed uruchomieniem produkcji - udział w zapewnieniu ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń poprzez usuwanie awarii i usterek mechanicznych - wykonywanie konserwacji, przeglądów i remontów maszyn, - urządzeń i instalacji technicznych - podejmowanie działań zapobiegawczych w celu wyeliminowania ewentualnych przyczyn niesprawności maszyn i urządzeń

Wymagania

- wykształcenia średniego technicznego - min. 2 lat doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym - umiejętności identyfikacji awarii - umiejętności czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń - gotowości do pracy w systemie zmianowym - aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie - możliwość rozwoju zawodowego