Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Mechanik Utrzymania Ruchu

NB Polska Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
6476 dni temu

Ogłoszenie numer: 25237, z dnia 2006-12-25

Dzięki światłu dziennemu i świeżemu powietrzu dostarczanemu poprzez dach, VELUX stwarza lepsze warunki mieszkaniowe. Oferta zawiera szeroki asortyment okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. VELUX oferuje również wiele rodzajów rolet, żaluzji, rolet zewnętrznych, produktów instalacyjnych oraz do zdalnego sterowania, a także panele solarne przeznaczone do instalacji na dachu. Grupa VELUX posiada swoje fabryki w 10 krajach, a przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach. VELUX jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. W Grupie VELUX zatrudnionych jest ponad 9 tys. osób, z czego 3 tys. w Danii. Właścicielem grupy VELUX jest VKR Holding. VKR Holding jest spółką w całości należącą do rodziny i fundacji. Głównym udziałowcem są charytatywne fundacje VELUX. Więcej informacji na stronie www.velux.com.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: H-36

Opis stanowiska

W związku z rozszerzeniem działalności Firmy poszukujemy osoby na stanowisko Mechanika Utrzymania Ruchu, do którego obowiązków należeć będzie bieżący nadzór nad eksploatacją parku maszynowego oraz oprzyrządowaniem w Dziale Montażu Okuć.

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki i hydrauliki,
  • doświadczenie w naprawie pras oraz urządzeń montażowych,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • komunikatywność,
  • samodzielność,
  • kreatywność,
  • systematyczność, dokładność,
  • otwartość.

Oferujemy

  • dobrą niezależną pracę,
  • dobre warunki pracy w nowoczesnej, międzynarodowej firmie,
  • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom