Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Mechanik maszyn i urządzeń

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna - Wrocław
dolnośląskie
praca stacjonarna
5608 dni temu

Ogłoszenie numer: 59370, z dnia 2009-03-10

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna - Wrocław zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • mechanik odpowiedzialny za utrzymanie ruchu

Wymagania

  • umiejętność w zakresie naprawy i konserwacji podstawowych maszyn i urządzeń do obróbki metalu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie min. zawodowe
  • silna motywacja do pracy
  • dobry stan zdrowia
  • uregulowany stosunek do służby wojskowej

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość poznania nowych technologii w branży obróbki metalu.