Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
mechanik maszyn i urządzeń

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna
Wrocław
praca stacjonarna
6013 dni temu

Ogłoszenie numer: 39328, z dnia 2008-01-30

Mika Plus E.W. Mikos Sp. Jawna zajmuje się produkcją i zbytem grzejników łazienkowych z rur miedzianych i stalowych. Jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, posiada rozbudowaną sieć dystrybucji na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

mechanik odpowiedzialny za utrzymanie ruchu

Wymagania

- umiejętność w zakresie obsługi podstawowych maszyn i urządzeń do obróbki metalu - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata - wykształcenie min. zawodowe - silna motywacja do pracy - dobry stan zdrowia - uregulowany stosunek do służby wojskowej

Oferujemy

Pracę w młodym, dynamicznym zespole, możliwość poznania nowych technologii w branży obróbki metalu.