Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zabrze
Mechanik Maszyn I Urządzeń W Przemyśle Mięsnym

Zakład Przetwórstwa Mięsnego" JANO",Aniela Serwatka
Zabrze
praca stacjonarna
6645 dni temu

Ogłoszenie numer: 20141, z dnia 2006-05-18

Producent wędlin

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska

-konserwacja, remont, montaż urządzeń, -obsługa kotłów parowych

Wymagania

-wykształcenie min. zawodowe lub średnie -doświadczenie na stanowisku związane z utrzymaniem ruchu -znajomość mechaniki i elektromechaniki -zdolności techniczne -uprawnienia SEP min. 1 kV, powyżej mile widziane -uprawnienia do obsługi kotłów parowych na paliwa stałe ciekłe i gazowe -gotowość pracy zmianowej -prawo jazdy kat.B mile widziane