Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Mechanik maszyn budowlanych

GAM POLSKA Sp z o.o
Warszawa
praca stacjonarna
4751 dni temu

Ogłoszenie numer: 155028, z dnia 2011-07-15

Firma GAM Polska Sp.z o.o. zajmującą się wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych, będąca przedstawicielstwem hiszpańskiego lidera w branży rentalowej na Półwyspie Iberyjskim, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, elektroniki i hydrauliki
  • dokonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń budowlanych,
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń budowlanych w czystości

Wymagania

  • min. 1 rok doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. zawodowe– kierunkowe,
  • znajomość zagadnień mechaniki, elektryki, automatyki i hydrauliki siłowej,
  • umiejętność korzystania z dokumentacji i schematów technicznych,
  • uprawnienia konserwatorskie na podesty ruchomy i wózki jezdniowe podnośnikowe, będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i rzetelność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.