Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Mechanik Lotniczy

Central European Engine Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5844 dni temu

Ogłoszenie numer: 50442, z dnia 2008-09-17

Dyrektor Produkcji spółki CEES
(51% udziałów – PLL LOT oraz 49% - General Electric) poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie obsługi technicznej silników, pomocniczych zespołów napędowych, śmigieł i podzespołów lotniczych zgodnie z zakresem zatwierdzenia spółki;
  • Wykonywanie obsługi technicznej samolotów w zakresie zamiany silnika;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa lotniczego podczas realizacji obsługi; spełnianie wymagań określonych w przepisach lotniczych, dyrektywach nadzorów oraz dokumentach producentów sprzętu;
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych - uczestnictwo w kursach doskonalących oraz samokształcenie;
  • Współpraca z personelem innych działów spółki w kwestiach związanych ze sferą produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne; pożądany kierunek: lotnictwo, specjalność silniki lotnicze;
  • Dobra znajomość (w mowie i piśmie) technicznego języka angielskiego;
  • Umiejętność posługiwania się komputerem;
  • Pożądane doświadczenie w pracy w linii lotniczej lub organizacji wykonującej obsługę techniczną samolotów lub silników lotniczych;
  • Ewent. posiadanie licencji PART66 będzie dodatkowym atutem.
Od kandydatów oczekiwane są ponadto:
  • Kreatywność i pełna samodzielność, odpowiedzialność i świadomość specyfiki środowiska pracy;
  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy specjalistyczne w kraju i za granicą);
  • Umiejętność współdziałania w zespole, pracy w otoczeniu międzynarodowym;
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz podróży służbowych za granicę;
  • Entuzjazm i wysoka wewnętrzna motywacja.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole;
  • Perspektywy podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Możliwości pracy za granicą w ramach grupy GE OWS.