Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
MECHANIK DIAGNOSTA

ECC Babice, Serwis Land Rover
mazowieckie
praca stacjonarna
5124 dni temu

Ogłoszenie numer: 104952, z dnia 2010-07-05

firma istniejąca od 1992 roku, aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: 404

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prace diagnostyczne i naprawcze w serwisowanych autach, prawidłowe wypełnianie dokumentacji obsługowej. Czas pracy: Pn-Pt 8-18 i 2xsobota 8-14

Wymagania

Zalecane:
  • podstawowa znajomość j.angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B,
Oczekujemy:
  • przestrzegania reguły rzetelnej pracy,
  • kultury technicznej pracownika,
  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku,

Oferujemy

  • Wzrost zarobków w zależności od umiejętności,
  • pracę przy samochodach nie starszych niż 5 lat,
  • pracę przy samochodach o nowoczesnej technologii.