Najnowsze oferty pracy

  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Maszynista offsetowy/Drukarz

Hammer Sp. z .o.o.
Sady, Sady, Poznań
praca stacjonarna
3228 dni temu

Jesteśmy międzynarodowym producentem opakowań z tektury litej i falistej. Na rynku polskim działamy z niemałym sukcesami już od ponad 16 lat. Zatrudniamy blisko 170 pracowników.

Na rynku cenieni jesteśmy za jakość naszych produktów, szybkość w działaniu, skuteczność i elastyczność. Do grona naszych klientów należą największe firmy w Europie z sektora FMCG. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Sady, Poznań

Nasza oferta dla Ciebie:
  • otrzymasz umowę o pracę
  • damy Ci możliwość pracy na nowoczesnych maszynach drukujących
  • oferujemy Tobie atrakcyjny system premiowania
  • dajemy realną możliwości rozwoju zawodowego w obrębie działu oraz struktur organizacji
Do Twoich głównych zadań na stanowisku należeć będzie:
  • obsługa maszyny dedykowanej wraz z jej konserwacją
  • praca z planem produkcji i kartami technologicznymi zleceń w celu realizacji zleceń produkcyjnych
  • akceptacje prac
  • dbanie o najwyższą jakość drukowanych materiałów
  • raportowanie w systemie ERP realizacji zleceń
Oczekiwania wobec kandydata:
  • 3 lata doświadczenia na stanowisku maszynisty offsetowego
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • umiejętność obsługi: Heidelberg CD 102 i/lub Manroland 700 plv
  • umiejętność współpracy i pracy w zespole
  • dokładność i sumienność