Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock
Masażystka/ Masażysta w salonie SPA

PURE HEALTH AND FITNESS
Płock
praca stacjonarna
4913 dni temu

Pure Health&Fitness jest najszybciej rozwijającą się siecią ekskluzywnych klubów fitness w Polsce. Do prestiżowego salonu SPA w klubie Pure Health&Fitness poszukujemy: Masażysty, który przede wszystkim lubi to co robi i jest nastawiony na ciągły rozwój

Miejsce pracy: Płock

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym , zmotywowanym zespole
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z całego wyposażenia klubu
Zadania:
  • Realizacja założonych planów rozwoju placówki,
  • Profesjonalna obsługa klientów,
  • Utrzymywanie najwyższych standardów świadczonych usług oraz realizację wysokiego poziomu sprzedaży produktów i usług.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość nowoczesnych technik i trendów masażu
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Znakomite zdolności interpersonalne, pogodne usposobienie
  • Energia, zaangażowanie i pasja
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)