Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Masażystka/ Masażysta w salonie SPA

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa
praca stacjonarna
4928 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym, zmotywowanym zespoleMożliwość bezpłatnego korzystania z całego wyposażenia klubu
Zadania:

Pure Health&Fitness jest najszybciej rozwijającą się siecią ekskluzywnych klubów fitness w Polsce.

Do prestiżowego salonu SPA w klubie Pure Health&Fitness poszukujemy:

Masażysty, który przede wszystkim lubi to co robi i jest nastawiony na ciągły rozwój

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację założonych planów rozwoju placówki, profesjonalną obsługę klientów, utrzymywanie najwyższych standardów świadczonych usług oraz realizację wysokiego poziomu sprzedaży produktów i usług.

Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość nowoczesnych technik i trendów masażu
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Znakomite zdolności interpersonalne, pogodne usposobienie
  • Energii, zaangażowania i pasji
  • Gotowości do pracy w weekendy
  • Umiejętności rozwiązywania problemów