Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Marketing Support

Umbrella Marketing Group Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa, okolice metra Kabaty
praca stacjonarna
5006 dni temu

Ogłoszenie numer: 124052, z dnia 2010-12-01

UMBRELLA MARKETING GROUP - Agencja Marketingowa specjalizującą się w takich działaniach, jak: budowanie strategii komunikacyjnej, przygotowywanie i realizacja badań marketingowych, koncepcje kreatywne kampanii reklamowych, projektowanie materiałów poligraficznych i systemów identyfikacji wizualnej, przygotowywanie i realizowanie kampanii reklamowych, tworzenie serwisów internetowych, działania PR i e-PR, organizowanie konferencji prasowych, przygotowywanie i publikacja materiałów prasowych, prowadzenie programów lojalnościowych. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, okolice metra Kabaty

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozmów - badania telefoniczne
  • Obsługa korespondencji
  • Aktualizacja stron www
  • Prowadzenie biura
  • Obsługa promocji
  • ... i wiele innych różnych prac biurowych

Wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa CMS
  • Dokładność, zaradność
  • Wykształcenie w kierunku marketingu lub zarządzania(mile widziani studenci)
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy

  • Pracę na stałych warunkach
  • Ciekawą pracę w miłym zespole