Zobacz więcej ofert pracy

Managera Hotelu

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań, okolice Poznania
praca stacjonarna
6368 dni temu

Ogłoszenie numer: 29393, z dnia 2007-05-14

Nasz Klient oferuje usługi hotelarsko – gastronomiczno – wypoczynkowe, w wysoce ekskluzywnym zabytkowym obiekcie.

Miejsce pracy: Poznań, okolice Poznania

Nr Ref.: LHM/2404/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - ustalanie strategii, nadzorowanie działań marketingowych; - rozwój usług, zapewnienie maksymalnego możliwego obciążania obiektu; - organizacja i nadzorowanie realizowanych dla klientów eventów, zjazdów o charakterze biznesowym i rekreacyjnym; - zarządzanie wykwalifikowanym personelem o profilu gastronomiczno - hotelarskim; - zapewnianie świadczenia usług najwyższej klasy.

Wymagania

- co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami handlowymi (w branży); - wykształcenie wyższe preferowane: zarządzanie, rekreacja i turystyka, hotelarskie (itp.); - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami; - wysokie zdolności organizatorskie; - kreatywność i inicjatywa; - umiejętność realizowania założeń i celów – wysoka samodyscyplina; - min. dobra znajomość języka angielskiego mile widziane inne.

Oferujemy

- pracę w miłym zespole; - przyjazne środowisko pracy; - duża samodzielność na stanowisku; - atrakcyjne wynagrodzenie.