Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Manager Zespołu

Aviva Sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
2068 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.

Twoje zadania:

  • Realizacja działań sprzedażowych podległego zespołu,
  • Rekrutacja i wdrażanie kandydatów na doradców,
  • Sprzedaż produktów Avivy - pozyskiwanie i obsługa Klientów,
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ubezpieczeniowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta – mile widziane,
  • Nastawienia na działanie, aktywności,
  • Umiejętności budowania relacji interpersonalnych,
  • Zainteresowania branżą finansową, chęci uczenia się.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • Cykl szkoleń rozwijających kompetencje menedżerskie i sprzedażowe,
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagradzania,
  • Karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych,
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku