Zobacz więcej ofert pracy

Manager Zespołu Specjalistów

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4574 dni temu
aegon.jpg

- lider na rynku indywidualnych rozwiązań
oszczędnościowo-inwestycyjnych,
w związku z rozbudową sieci sprzedaży, poszukuje
doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowisko doradcy produktów finansowych
  • rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowisko Specjalistów ds. obsługi klientów
  • coaching i nadzór zespołu sprzedażowego
  • realizacja celów sprzedażowych
  • prowadzenie szkoleń
  • dbanie o realizację założonych celów

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem przedstawicieli handlowych (mile widziane doświadczenie w branży finansowej)
  • min. wykształcenie średnie
  • doświadczenie w procesie rekrutacji
  • niekaralność
  • motywacja i zapał do pracy

Co oferujemy:

  • 9-cio miesięczny program startowy kierownika zespołu z gwarantowanym wynagrodzeniem
  • po okresie startowym wynagrodzenie w formie kontraktu menedżerskiego : premia + prowizja + nadprowizja od produkcji zespołu
  • zatrudnienie na podstawie umowy agencyjnej w oparciu o działalność gospodarczą
  • refundacja ZUS-u
  • możliwość awansu na zawodowej ścieżce kariery
  • szkolenia w zakresie rekrutacji, programów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, Szkoła Giełdowa, Szkoła Internetowa – ISA
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole