Najnowsze oferty pracy

  • Menadżer Operacyjny

    AGATA Spółka Akcyjna   Gdańsk    praca mobilna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:​ Efektywne i długoterminowe wsparcie działania Salonów na terenie całej Polski; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej salonów; Kontrola i realizacja wskaźników KPI; Dbanie o...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager zarządzający

LSJ HR Group
Szczecin
praca stacjonarna
1800 dni temu

Dla naszego Klienta, firmy będącej siecią placówek medycznych, która prężnie się rozwija i zdobywa coraz większą cześć rynku, w związku z czekającymi ją nowymi wyzwaniami poszukujemy osoby która wesprze zarząd firmy w codziennych wyzwaniach.

Lokalizacja: Szczecin

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Współtworzenie oraz realizacja strategii firmy
  • Przygotowywanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • Podejmowanie decyzji dotyczących kierunku rozwoju nowych produktów i usług
  • Zarządzanie operacyjne i koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie
  • Wsparcie procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami
  • Codzienne Obowiązki:
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową przedsiębiorstwa
  • Nadzór i tworzenie nowych planów finansowych
  • Udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Podpisywanie umów i dokumentów formalnych
  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy
  • Opracowanie i aktualizowanie strategii przedsiębiorstwa
  • Przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy

Od osoby chętnej do pracy na tym stanowisku wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane finanse, zarządzanie przedsiębiorstwem lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem, budżetem, jednostką biznesową
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi, umiejętność nawiązywania relacji, budowania zaufania i autorytetu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu i osiąganiu założonych celów
  • Umiejętność przeprowadzania procesów związanych z analizą kosztów, zysków i umiejętność wdrożenia działań maksymalizujących zyski
  • Pokora, nastawienie na prace w zespole i współpracę przy osiąganiu celów

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawe zadania, przyjazna atmosfera pracy
  • Niezbędne narzędzia
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i przyjazne środowisko wspólnego działania

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
al. Niepodległości 22, Szczecin
nr agencji zatrudnienia 13331.
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl