Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Manager witryny internetowej o temat. wnętrzarskiej

DomDesign
mazowieckie
praca stacjonarna
5223 dni temu

Ogłoszenie numer: 94045, z dnia 2010-03-30

DomDesign

www.domdesign.pl to nowy portal o nie przeciętnych ambicjach wypromowania się na przewodnika design.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Szukamy dynamicznej osoby z doświadczeniem w branży wnętrzarskiej, portalowej i reklamowej.

Osoba ta jako koordynator będzie miała za zadanie:
  • Zarządzanie treścią portalu,
  • Współtworzenie wizerunku portalu,
  • Pozyskiwanie reklamodawców,
  • Utrzymywanie kontaktu z klientami.
  • Budowanie zespołu redakcyjnego. Portal www.domdesign.pl

Wymagania

  • Znajomość marketingu,
  • Znajomość branży wnętrzarskiej,
  • Dobra znajomość komputera,

Oferujemy

  • Ambitne rozwojowe stanowisko pracy