Zobacz więcej ofert pracy

Manager w Departamencie Audytu

ECA Seredyński i Wspólnicy sp.k
Poznań
praca stacjonarna
4390 dni temu

Firma ECA Seredyński i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w Krakowie, należąca do notowanej na New Connect Grupy ECA Auxilium S.A., poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • zarządzanie zespołem
  • badania sprawozdań finansowych sporządzonych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz MSR
  • przeglądy ksiąg rachunkowych
  • doradztwo rachunkowe
Wymagania:
  • posiadanie uprawnień biegłego Rewidenta, doświadczenie na stanowisku biegłego rewidenta minimum 1 rok (mile widziane)
  • dyspozycyjność
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku audytorskim,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • forma zatrudnienia do uzgodnienia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)