Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Manager Sprzedaży

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6431 dni temu

Ogłoszenie numer: 27266, z dnia 2007-03-12

Nasz Klient to firma z branży artykułów biurowych i wyposażenia biura, działająca na rynku sprzedaży do firm.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: MRB/0702/07

Opis stanowiska

Zadania: - Zarządzanie wynikami sprzedaży; - Kreowanie polityki zakupów i marży; - Rozwój rynku odbiorców; - Negocjacje z dostawcami.

Wymagania

- Kilkuletnie doświadczenie w firmie dystrybucyjnej z branży art. papierniczo-biurowych lub zbliżonej; - Znajomość specyfiki sprzedaży B2B , chętnie na tym samym rynku; - Konsekwencja i upór do osiągania sukcesów.

Oferujemy

- Ambitne, rozwojowe zadania; - Możliwość awansu; - Atrakcyjne wynagrodzenie.