Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Manager Sprzedaży Eksportowej

Sedlak & Sedlak
podkarpackie, Bielsko Biała
praca stacjonarna
4912 dni temu

Duża ogólnopolska firma – lider w swojej branży, poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do pracy w Bielsku – Białej na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Nr ref.: 13/11
Zadania:
  • tworzenie i nadzór nad realizacją polityki sprzedaży produktów Spółki na rynkach międzynarodowych
  • pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami
  • trafne reagowanie na zmieniające się środowisko konkurencyjne
  • poszukiwanie możliwości wzrostu przychodów poprzez ekspansję i zwiększanie efektywności sprzedaży.
Wymagania:
  • wykształcenie  wyższe
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą  w firmie produkcyjnej, produkcyjno-handlowej lub handlowej o zasięgu międzynarodowym
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą eksportową
  • wysokie kompetencje interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność strategicznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, podległego zespołu oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • umiejętność budowania zespołu ukierunkowanego na realizację założonych celów
  • współuczestnictwo w budowaniu kierunków strategicznych Spółki
  • umiejętność zarządzania obszarami międzynarodowymi  w oparciu o rachunek wyników i założone cele sprzedażowe
  • biegła znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego i / lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:

Nasz klient oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnej polskiej firmie w sprzyjającym środowisku pracy, atrakcyjny system wynagradzania, narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz możliwość poszerzenia zakresu własnych umiejętności.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.