Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Salonu

    AGATA Spółka Akcyjna   Nowy Sącz    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Twój zakres obowiązków Efektywne zarządzanie dużym zespołem pracowników; Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta; Konsekwentna realizacja celów biznesowych; Stałe zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu; Utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji...
Zobacz więcej ofert pracy

Manager SPA

AUDIT Doradztwo Personalne
Świebodzin
praca stacjonarna
2158 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w okolicach Świebodzina, poszukujemy kandydata na stanowisko

Manager SPA
Miejsce pracy: Świebodzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie całego ośrodka w zakresie administracyjnym, zarządzania personelem, sprzedaży;
  • Kontakty z dostawcami i klientami - szczególnie firmowymi;
  • Nadzór merytoryczny i kreatywność przy organizowaniu imprez;
  • Zarządzanie personelem w części hotelowej oraz gastronomicznej;
  • Realizacja strategii działania w zakresie marketingu, sprzedaży, kosztów oraz standardów obsługi klienta.

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie - wyższe;
  • Znajomość języków - język angielski lub niemiecki;
  • Doświadczenie - minimum 3 lata w zarządzaniu obiektem hotelarskim z gastronomią;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Zaangażowanie, kreatywność.