Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Manager Serwisowy 4500 zł brutto + premie z projektów

e-point S.A.
opolskie, Warszawa
praca stacjonarna
5850 dni temu

Ogłoszenie numer: 46689, z dnia 2008-07-11

Firma e-point SA to internetowy software house z ustaloną renomą oraz ponad 10-letnim doświadczeniem. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie eksport usług stanowi ponad 70% naszych przychodów. W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej firma e-point SA została nagrodzona godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Jesteśmy świetnie zorganizowanym zespołem kilkudziesięciu profesjonalistów, czego potwierdzeniem jest główna nagroda w konkursie International Project Management Association (IPMA) „Project Excellence Award Polska 2007” za projekt realizowany przez naszą firmę. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie, Warszawa

Nr Ref.: 2008_03_manager

Opis stanowiska

Dołączysz do zespołu, zajmującego się budową i utrzymaniem: międzynarodowego systemu e-commerce (ok. 20 krajów). Stanowisko Managera Serwisowego w tym projekcie stwarza niepowtarzalną szansę rozwoju zawodowego ze względu na interdyscyplinarność zagadnień, którymi będziesz zajmować się na co dzień i możliwość współpracy z użytkownikami w wielu krajach. Jest też optymalnym punktem wyjścia do rozwoju w kierunkach: - zarządzanie projektami, - sprzedaż rozwiązań internetowych lub - projektowanie systemów Zakres obowiązków: - Obsługa uruchomionego międzynarodowego projektu e-commerce. - Nadzór nad rozwojem projektu. - Współpraca z zespołem programistów w zakresie realizacji usług - Utrzymywanie relacji z przedstawicielami klienta w kilkunastu krajach.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy: - Wiedzy na temat Internetu i technologii interaktywnych. - Otwartej głowy i zdolności szybkiego uczenia się - Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. - Rzetelności i zaangażowania. - Opanowania i umiejętności słuchania ludzi. - Komunikatywności i efektywnej pracy w zespole - Wykształcenia wyższego (oferta jest skierowana również do studentów ostatnich lat).

Oferujemy

- Pracę w młodym, sympatycznym, kompetentnym i bardzo utalentowanym zespole. - Kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi. - Wsparcie mentora i bezstresową naukę w początkowej fazie pracy. - Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego , zgodnie z Twoimi potrzebami, wiedzą i umiejętnościami. - Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy. - Opiekę medyczną (LIM Center) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy. - Dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno. - Wynagrodzenie w wysokości 4500zł brutto plus premie z projektów. - Pracę w pełnym wymiarze czasu.