Zobacz więcej ofert pracy

Manager Salonu

Perfect Consulting
Warszawa
praca stacjonarna
2604 dni temu

Perfect Consulting – Rekrutacja, Szkolenia, Coaching
- od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów
na stanowiska średniego i wyższego szczebla.

Gwarantujemy Rzetelność, Bezpieczeństwo, Partnerstwo.

Obecnie dla Naszego Klienta – międzynarodowej sieci sklepów z luksusową odzieżą-

poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 131/07/2017
Obowiązki:
  • Kierowanie podległym zespołem Pracowników Salonu,
  • Realizacja wskaźników sprzedażowych (KPI),
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji i raportowanie zgodnie ze standardami firmy,
  • Wyznaczanie celów i skuteczne motywowanie podległego zespołu,
  • Profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami.
  • Udział w szkoleniach i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.
Wymagania:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w zarządzaniu sklepem (branża fashion retail),
  • Znajomość luksusowych marek i zainteresowanie modą,
  • Sprawna analiza wskaźników sprzedaży i doświadczenie w pracy na celach i budżetach sprzedażowych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami,
  • Znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • Pracę wśród najlepszych marek na świecie,
  • Motywujący system bonusowy,
  • Pracę pełną wyzwań i dającą możliwość wdrażania własnych strategii.