Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Manager restauracji

Warsaw Trust Investments
Warszawa
praca stacjonarna
7027 dni temu

Ogłoszenie numer: 11984, z dnia 2005-05-19

firma świadcząca usługi doradztwa finansowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy managera restauracji, odpowiedzilengo za organizację i zarządzanie restauracja (kontakty z klientami, dostawcami, nadzór nad pracą załogi: bar, kuchnia, kelnerzy), oczekujemy aktywnego wsparcia przy pracach koncepcyjnych oraz podczas uruchamiania restauracji Projekt dotyczy uruchomienia nowej restauracji clubu (kuchnia miedzynarodowa) w centrum warszawy pod szyldem dużej międzynarodowej firmy

Wymagania

doświadczenie zawodowe w prowadzeniu restauracji, duża dyspozycyjność szczególnie na etapie uruchomienia projektu, dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane inne języki obce), prawo jazdy, odpowiednia prezencja i znajomość zasad protokołu dyplomatycznego

Oferujemy

wynagrodzenie prowizyjne, udział w nowatorskim projekcie, nadzór nad pracą innych placówek w przyszłości