Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Manager Regionu

Staff Partners
mazowieckie
praca stacjonarna
5241 dni temu

Ogłoszenie numer: 101652, z dnia 2010-05-13

Agencja Pracy Tymczasowej Staff Partners, Nr licencji Ministerstwa Pracy: 386/3

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: MR/BWM

Opis stanowiska

- Pracę na terenie woj. mazowieckiego, warmińsko - mazurskiego i część podlaskiego - Branże: wodno-kanalizacyjna i odwodnieniowa - Wdrażanie nowych strategii marketingowo-handlowych na podległym terenie - Kontakty i negocjacje z klientami - Kształtowanie strategii sprzedaży i uczestniczenie w wyznaczaniu kierunku rozwoju firmy - Rozwijanie sieci sprzedaży – pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o dotychczasowych - Uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania

- Umiejętność prowadzenia negocjacji , zaangażowanie w pracę - Dyspozycyjność czasowa , prawo jazdy kat. B - Mile widziane doświadczenie na podobnycm stanowisku

Oferujemy

- Umowę o pracę - Samochód służbowy - Szkolenia

Poznaj

Grupa Staff Partners to sprawdzony dostawca usług w obszarze nowoczesnego i efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi.

Współpracę z Klientem opieramy na budowaniu partnerskich relacji, rzetelnej obsłudze i przejrzystej ofercie cenowej.

Od początku 2003 roku naszą działalność skupiamy na skutecznych rekrutacjach, elastycznej pracy tymczasowej i profesjonalnej obsłudze kadrowo-płacowej.

Nasze usługi realizowane są przez zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, gwarantujący indywidualne podejście do każdego projektu.

Kompleksowość oferty Staff Partners pozwala naszym Klientom skupić działania na realizacji celów strategicznych dzięki powierzeniu tematyki kadrowej w ręce naszych ekspertów.