Zobacz więcej ofert pracy

MANAGER R&D

Tarkett Polska Sp.z o.o.
Orzechowo
praca stacjonarna
4793 dni temu

Ogłoszenie numer: 151379, z dnia 2011-06-03

producent drewnianych paneli podłogowych
z naturalnego drewna zatrudni

PRACOWNIKA DZIAŁU R&D

MANAGER R&D

Miejsce pracy: Orzechowo

Nr Ref.: Manager R&D/Tarkett

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy zespołu ds. R&D,
  • Rozwój oferty produktowej w obszarze podłóg drewnianych,
  • Analiza konkurencji i opłacalności proponowanych produktów i działań,
  • Współpraca z sieciami sprzedaży jako dostarczycielami produktów,
  • Aktywna współpraca z innymi departamentami w celu zapewnienia przepływu informacji i efektywnego wdrażania produktów.

Wymagania

  • Umiejętność zarządzania projektami, procesami oraz zespołami,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność pracy w interdyscyplinarnych, międzynarodowych zespołach,
  • Umiejętność przewidywania oczekiwań klienta i trendów rynkowych,
  • Umiejętności wzornicze w projektowaniu podłóg,
  • Własna inicjatywa i pomysłowość, wysokie zaangażowanie, kreatywne poszukiwanie oczekiwań klienta i rozwiązań produktowych,
  • Dokładność i terminowość,
  • Odpowiedzialność i sumienność,
  • Zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie technologii drewna.

Oferujemy

  • Pracę w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prace w międzynarodowym zespole,
  • Dobre warunki finansowe,
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.