Zobacz więcej ofert pracy

Manager Projektu

Casus Finanse S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
3278 dni temu

Casus Finanse Grupa Lindorff, to prężnie i dynamicznie rozwijająca się spółka w sektorze zarządzania wierzytelnościami. Lider w swojej branży, gdzie największym kapitałem są jej współpracownicy. Od ponad kilkunastu lat, buduje swoją pozycję na rynku, a jednocześnie wspomaga i rozwija swoich pracowników. Jeżeli chcesz uczestniczyć w sukcesie naszej firmy, ponosić za siebie i innych odpowiedzialność, do tego chcesz i lubisz się rozwijać oraz zdobywać nowe umiejętności, a partnerskie relacje nie stanowią dla Ciebie problemu, to DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Miejsce pracy: Wrocław

Kluczowe zadania:
  • zarządzanie procesem windykacji polubownej na sprawach kupionych
  • dobór oraz optymalizacja narzędzi windykacyjnych
  • analiza skuteczności podjętych działań
  • raportowanie wyników
Wymagania:
  • min. 2-letniego doświadczenia w branży zarządzania należnościami
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywności, nastawienia na realizację celów
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym
  • szkolenia wdrażające
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)